Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ od wielu lat z sukcesem doradzamy naszym partnerom.
A także dlatego, że Wasza satysfakcja z naszej działalności jest dla nas najcenniejsza.
Ponadto, dokładamy największych starań aby ciągle się doskonalić i jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania – cały czas utrzymując najwyższy poziom jakości !
Działania prowadzone przez AGWork na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, województwa Lubuskiego oraz województw ościennych – to ciąg specjalistycznych procesów.
Z jednej strony prowadzimy ciągłe i bieżące analizy rynku, wraz z uwzględnieniem w nim potrzeb firm poszukujących pracownika, a z drugiej strony aktywne działanie naszych rekruterów wewnątrz tych społeczności, które mogą być zainteresowane ofertami naszych klientów.

Dlaczego AGWork?

Szybko i skutecznie

100% Bezpieczeństwa

Kompletność prowadzonych procesów

Ciągłe dokonalenie procesów rekrutacji

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie

Wizją naszej firmy jest zapewnienie 100% skuteczności działania prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych. Korzystając z naszej oferty możesz być pewny prostoty procesów i braku zbędnych komplikacji rzeczywistości.
Z dnia na dzień doskonalimy swoją działalność, jednocześnie szukając rozwiązań dla szybko zmieniającej się rzeczywistości na rynku pracownika.
Jesteśmy otwarci na sugestie i zalecenia – kontakt z nami ma być dla klienta bezsprzecznie, komfortem.
Współpraca z Państwem to dla nas przyjemność – wspólny cel, Państwa satysfakcja jest ważniejszy niż indywidualne osiągnięcia.
A to wszystko dlatego że działamy z pasją! Lubimy to co robimy, dążymy do samorozwoju z pełnym zaangażowaniem w wykonywane usługi.

PROFIL DZIAŁANOŚCI

Reputację niezawodnej Agencji Pośrednictwa pracy zdobywamy, dzięki efektywnej realizacji powierzonych zadań oraz najwyższej jakości usługom, jakie oferujemy swoim klientom.
Cechujemy się elastycznym podejściem i nietuzinkowymi rozwiązaniami biznesowymi.
Swoją ofertę indywidualnie dopasowujemy do potrzeb klientów – oferując im najlepsze rozwiązania.
Doskonale znamy rynek pracownika oraz przepisy związane z ich zatrudnieniem. Jesteśmy pewnym partnerem i dajemy gwarancję legalności, całości podejmowanych dla Państwa działań.

Jakich pracowników możemy pozyskać?

Dzięki wypracowanym liniom biznesowym sięgającym Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Białorusi, Uzbekistanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Kirgistanu oraz innych Państw – szybko, sprawnie i skutecznie rekrutujemy pracowników niemal każdego sektora.
Od branży produkcyjnej, poprzez logistyczną, rolno-spożywczą aż do budowlanej.

Potrzebujesz 10 lub 100 pracowników? Nie ma to większego znaczenia. Będziemy dla Ciebie rekrutować z taką samą jakością naszych usług i ich skutecznością.